CZ Neregistrovaný uživatel 
First Steps  JOANNA  JOANNA PROFESSIONAL  Jeanne En Provence  Disney  Fragrant Finds  Vivian Gray  The English Soap  Salsa Collection  Nové položky 

 
položek v košíku: 0, celkem za: 0,00 CZK

Název KS/Bal KS/Kart DPH Cena bez DPH Cena s DPH Množství/MJ
VANISH OXI ACT Odst. skvrn prášek 250g INTEL.WHITE 1 1 21% 44,46 Kč 53,80 Kč PCS
Kód: VNSOASRP250ITLW
EAN: 5011417543641
Popis: Univerzální odstraňovač skvrn, který bezpečně odstraňuje odolné skvrny z vašeho oblečnení pro dosažení zářivé bělosti. Obsahuje speciální bělící přísady které dávají vaší bílé úžasnou bělost.
 
 
S inteligentními "hledači" skvrn - skvrny mizí, bílá je bělejší. Funguje na všechny typy skvrn, od těch které jasně vidíte až po drobné které můžete přehlédnout před praním. Kromě toho, obsahuje speciální bělící přísady které dávají vaší bílé úžasnou bělost po každém praní. Tak snadné k použití: Při praní – pro zachování bílé – přidejte odměrku do každého praní pro odstranění odolných skvrn a pro zachování bílé super bílou. Přidejte 1 odměrku prášku k vašemu běžnému pracímu prostředku do hlavní přihrádky v pračce. Pro velmi lehké skvrny použijte půl odměrky. Při namáčení – přivede bílou zpět k životu – pro optimální výsledky použijte při namáčení. Zcela rozpusťte 1 odměrku ve 4 litrech teplé vody (max. 40°C). Pro nejlepší výsledky namočte na 6 hodin, maximálně pak 12 hodin. Po namáčení vyperte jako obvykle nebo pořádně vymáchejte. Taktéž efektivní pro znovu navrácení bílé zašlým částem oděvu. Pro nejlepší výsledky u odolných skvrn před mácháním promněte. Rady pro použití: Vždy se řiďte instrukcemi pro praní oděvů nebo štítkem na oděvu. Používejte s teplou vodou. Nasaďte víko po každém použití a udržujte Vanish Crystal white na chladném suchém místě. Nepoužívejte na barvy (pro barevné použijte jiný produkt z nabídky Vanish), vlnu, hedvábí, kožené, opracované či povrchově upravené povrchy - např. dřevo, kovy atd. Nevystavujte namočené nebo před-ošetřené kusy oděvů přímému žáru nebo přímému slunci před praním nebo mácháním. Nemíchejte výrobek ve vaně.
 
Obsah: 250g Upozornění: Škodlivé při polknutí. Dráždí kůži. Nebezpečí vážného poškození očí. Udržujte uzavřené a mimo dosah dětí. Udržujte v chladném místě. Udržujte obal v suchu. Vyhněte se kontaktu s očima a kůží. V případě zasažení očí okamžitě vypláchněte velkou dávkou vody a vyhledejte lékařskou pomoc. V případě zasažení kůže okamžitě opláchněte velkou dávkou vody a vyhledejte lékařskou pomoc. Používejte ochranu očí a tváře. Pokud dojde k polknutí okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal. Na citlivou kůži doporučujeme nosit rukavice. Složení: < 5%: alkylsíran sodný, C 10-16 (aniontové povrchově aktivní látky), dodecylbenzensulfonát sodný (aniontové povrchově aktivní látky), neiontové povrchově aktivní látky, enzymy (subtilisin - proteasa, lipasa, a -amylasa), Optické zjasňovače > 30%: peruhličitan sodný (kyslíkové bělicí činidlo), uhličitan sodný. Spotřebujte nejlépe do 24 měsíců od data výroby uvedeného na obalu.
 
 
 
> VÝBĚR DLE VÝROBCE:
  VANISH
 
 
 

 

NOVĚ NASKLADNĚNO
 
SALSA BC MARAKUJA • GREP 2 dílný • PAP taštička
 
 
Naše cena: 136,56 Kč

 
FIRST STEPS Deka háčkovaná - 70x90cm 100% bavlna
 
 
Naše cena: 193,12 Kč
 
 
 
© 2004 design: ABNORMIS / programming: ZAS Group Chcete mít vlastní WEBshop napojený na Váš informační systém? Kontaktuje nás na jiriz@zasgroup.cz
 
<<< Výpis pro správce