CZ Neregistrovaný uživatel 
First Steps  JOANNA  JOANNA PROFESSIONAL  Jeanne En Provence  Disney  Fragrant Finds  Vivian Gray  The English Soap  Salsa Collection  Nové položky 

 
položek v košíku: 0, celkem za: 0,00 CZK

Název KS/Bal KS/Kart DPH Cena bez DPH Cena s DPH Množství/MJ
ASTONISH Mýdlo - odstraňovač skvrn 75g 1 12 21% 33,06 Kč 40,00 Kč PCS
Kód: ATNSRB075
EAN: 0048256229905
Popis: Astonish mýdlo je vysoce efektivní a univerzální odstraňovač skvrn pro většinu látek, ketré neodstraní detergenty na praní. Naneste přímo na skvrny ještě před praním bílého nebo barevného prádla.
 
 
Speciálně vyvinut pro efektivní odstranění skvrn, ketré neodstraní detergenty na praní. Astonish - silný na skvrny, jemný na látky. Astonish neobsahuje bělidla nebo brusné částečky. Pro dosažení nejlepšího výsledku, pro předejití zůstatku stop po skvrnách odtraňte skvrny ihned jak je to možné. Některé z nejodolnějších skvrn mohou vyžadovat více než jedno čištění. Některé skvrny jako od rzi, suché barvy nebo permanentní fixy nemusí být možné odstranit. Použití: Předpírka - na vlhkou skvrnu se studenou vodou aplikujte Astonish mýdlo. Následně vyperte jako obvykle. Rychlá záchrana - Navlhčete skvrnu studenou vodou, aplikujte Vanish mýdlo na skvrnu, vypláchněte řádně oblast skvrny a vysušte vodu čistým ručníkem. Bezpečí pro barvy - Pokud máte pochybnosti, vyzkoušejte na nenápadném místě pro stálost barev před použitím. Netřete příliš silně, můžete částečně setřít barvy.
 
Upozornění: Dráždí oči. Držte mimo dosah dětí. Vyvarujte se kontaktu s očima. V případě zasažení očí, vypláchněte je velkým množstvím vody a vyhledejte lékařskou pomoc. Při spolknutí vyhledejte ihned lékařskou pomoc a ukažte jim tento obal.
 
 
 
> VÝBĚR DLE VÝROBCE:
  ASTONISH - Car And Home
 
 
 

 

NOVĚ NASKLADNĚNO
 
SMART WASH BLACK Renovace tmavých barev 12ks
 
 
Naše cena: 41,24 Kč

 
SALSA BC LAVENDER SAGE MINT 2 dílný • DUO
 
 
Naše cena: 157,25 Kč
 
 
 
© 2004 design: ABNORMIS / programming: ZAS Group Chcete mít vlastní WEBshop napojený na Váš informační systém? Kontaktuje nás na jiriz@zasgroup.cz
 
<<< Výpis pro správce